تزریق چربی به واژن در غرب تهران + هزینه پروتز واژن

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی از عملهای زیبایی واژن است و برای افرادی است که می خواهند اندازه، شکل، عدم تقارن و استحکام لابیا ماژور خود را بهبود ببخشند و اصلاح کنند. زنان اغلب با افزایش سن و بارداری دچار افتادگی و شل شدن واژن می شوند. پروتز واژن با چربی می تواند این افتادگی پوست (که معمولا شکل زیبایی ندارد) را اصلاح کند. در این مقاله قصد داریم تزریق چربی به واژن را به طور کامل برای شما توضیح دهیم. از مزایا و عوارض تزریق چربی به واژن می گوییم و در انتها به معرفی متخصص برای تزریق چربی به واژن در غرب تهران می پردازیم. برای دسترسی به قسمت های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

تزریق چربی به واژن (پروتز واژن) چیست؟

به دلیل عوامل هورمونی، زایمان و روند پیری طبیعی، دستگاه تناسلی زنان نسبت به آقایان دچار تغییراتی آناتومیک بسیار چشمگیرتری می شود. همچنین جراحی آناتومیک برای بهبود روابط جنسی و زیبایی، به طور کلی در زنان نسبت به مردان به طور مؤثرتری حاصل می شود. خانم ها می توانند شکل و اندازه واژن خود را تغییر دهند اما این امکان برای آقایان وجود ندارد. تزریق چربی به واژن یکی از عمل هایی است که در جوانسازی و شادابی واژن بسیار موثر است.
واژن مانند سایر قسمت های بدن با افزایش سن دچار تغییرات می شود. تغییراتی که می تواند بر کیفیت زندگی زنان تاثیر بگذارد، مانند سستی واژن، بی اختیاری ادرار، خشکی واژن، کاهش میل جنسی و افتادگی لابیای ماژور. لابیای ماژور اصطلاح پزشکی لب های بیرونی واژن است که ممکن است به دلایلی که در ادامه در مورد آن ها صحبت می کنیم دچار افتادگی شوند. روش های مختلفی برای جوان سازی و احیای لابیای ماژور وجود دارد که یکی از موثرترین آن ها تزریق چربی به واژن است. هدف تزریق چربی به واژن در واقع ترمیم و جوان سازی لابیا است به همین دلیل به آن تزریق چربی به لابیا ماژور هم گفته می شود. یکی دیگر از راههای درمان خشکی واژن استفاده از لیزر است که بعنوان روشی موثر به کار برده می شود.

بیشتر بخوانید: جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر در تهران

چربی آماده برای تزریق

مزایای تزریق چربی به واژن

در بیشتر موارد انجام عمل تزریق چربی به واژن به دلیل از بین رفتن احساس در اثر مقاربت و کاهش رضایت جنسی است. سستی واژن می تواند تاثیر منفی بر عملکرد جنسی زنان و کیفیت زندگی بگذارد. خانم های زیادی هستند که با واژن خود مشکل دارند. اگر مشکل عدم تقارن و ظاهر چروکیده واژن باشد، می توان مقدار کمی چربی به هر طرف تزریق کرد تا پر بودن از دست رفته را دوباره به دست آورد.

بیشتر بخوانید: روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

تزریق چربی به واژن علاوه بر زیبایی می تواند به عنوان درمان هم مورد استفاده قرار بگیرد. بعضی سوختگی ها و زخم ها را می توان با تزریق چربی درمان کرد. دیگر مزایای تزریق چربی به واژن عبارت است از:

 • چون چربی تزریق شده از خود بدن گرفته می شود عوارض جانبی ندارد.
 • در صورتی که از تزریق راضی نبودید امکان تزریق مجدد وجود دارد.
 • تزریق چربی به واژن باعث جوان سازی و طراوت واژن می شود.
 • با حجیم شدن واژن چین و چروک های اطراف لابیا بر طرف خواهد شد.
 • چون تزریق یک عمل سر پایی به حساب می آید نیاز به بستری شدن نیست.
 • انجام تزریق کمتر از 2 ساعت طول می کشد که زمان بسیار کمی است.
 • اگر قصد اصلاح نا متقارن بودن واژن را دارید امکان اصلاح تنها یک طرف لابیا وجود دارد.
 • تزریق چربی باعث حجیم تر شدن واژن می شود.
 • با تزریق چربی و لابیای ماژور سفت تر شده که منجر به تنگ شدن واژن خواهد شد.
 • چون چربی ها با بدن سازگار هستند در جای خود نشسته و زیر پوست حرکت نمی کنند.

چه افرادی به تزریق چربی به واژن نیاز دارند؟

بارداری و زایمان واژینال می تواند منجر به تروما و کشش شود که باعث از بین رفتن تنگی و شل شدن واژن می شود. سستی واژن هنگام زایمان بیش از یک کودک یا داشتن یک نوزاد بزرگ شدید تر اتفاق می افتد. تزریق چربی به واژن می تواند تا مقدار زیادی این عوارض را جبران کند تا بعد از زایمان واژن شکل زیبایی داشته باشد.

نارضایتی از بدن بعد از زایمان

علاوه بر خانم هایی که زایمان کرده اند افراد دیگری هم می توانند از تزریق چربی به واژن استفاده کنند:

 • خانم هایی که به دلیل افزایش سن پوست واژن آن ها شل شده است.
 • خانم هایی که به طور ژنتیکی لابیای ماژور آن ها شکل مناسب و متقارنی ندارد.
 • خانم هایی که استخوان بندی لاغری دارند و واژن آن ها بسیار استخوانی است.
 • خانم هایی که واژن تیره و چروک دارند.
 • خانم هایی که از شکل و ظاهر کنونی واژن خود راضی نیستند.
 • خانم هایی که روی واژن خود زخم یا سوختگی دارند.

لازم است این نکته را هم یادآوری کنیم که تزریق چربی روی لبه های ماژور واژن انجام می شود. لابیای ماژور به آن قسمتی از واژن گفته می شود که اطراف ناحیه تناسلی خانمها را در بر گرفته است. برای زیبایی لابیامینور از عمل زیبایی واژن استفاده می کنیم که در مقاله لابیاپلاستی با لیزر در غرب تهران کاملا به آن پرداخته ایم.

این روزها عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) یکی از پرطرفدارترین عملهای زیبایی در بین خانمهاست. با انجام لابیاپلاستی شما می توانید از دفرمگی لبه های واژن راحت شده و بدن زیباتری داشته باشید. اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس بگیرید.

آیا تزریق چربی به واژن عوارض دارد؟

چربی هایی که متخصصان برای تزریق استفاده می کنند از بدن خود فرد گرفته می شود. به همین دلیل چربی کاملا با بدن سازگار است و به خوبی روی بافت واژن قرار می گیرد. تزریق چربی به واژن ممکن است عوارض کوتاه مدتی مانند خارش، تورم و التهاب داشته باشد که بلند مدت نبوده و بعد از 24 ساعت از بین خواهد رفت.

آمادگی های قبل از تزریق چربی به واژن

اگر هر گونه عفونت، زگیل تناسلی فعال یا عارضه دیگری در ناحیه واژن خود دارید اول از همه آن ها را درمان کنید. در کل توصیه می شود سابقه پزشکی خود را به پزشک ارائه دهید. اگر بیماری خاصی دارید حتما پزشک را مطلع کنید تا تزریق باعث ایجاد عارضه در بدن شما نشود.

حتما قبل از تزریق بدن خود را شیو کرده تا پزشک بتواند به درستی محل تزریق را شناسایی کند. حداقل دو هفته قبل و یک هفته بعد از عمل سیگار کشیدن را متوقف کنید، زیرا نیکوتین می تواند گردش خون و فرایند بهبودی را مختل کند. و سعی کنید آب زیاد بنوشید. همچنین قبل از تزریق از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند ویتامین ها و آسپیرین خودداری کنید.

برداشتن چربی از بدن

برای تزریق چربی به واژن ابتدا متخصص محل تزریق را مشخص کرده و مقدار چربی مورد نیاز را اندازه گیری می کند. در مرحله بعد باید محلی از بدن را برای برداشتن چربی انتخاب کند. انتخاب محل برداشتن چربی بستگی به شرایط فرد و تشخیص پزشک دارد و ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد. مکان هایی که معمولا پزشکان برای برداشتن چربی انتخاب می کنند پهلو ها، شکم، ران پاها می باشد. این مکان ها مقدار زیادی چربی دارند و برای برداشتن مناسب تر هستند. پزشکان برای برداشتن چربی از سرنگ و کانول های مخصوص استفاده می کنند. از این کانول ها در لیپوساکشن هم استفاده می شود.

برداشتن چربی از بدن

اگر شما هم دوست دارید واژن زیباتری داشته باشید می توانید از تزریق چربی به واژن استفاده کنید. تزریق چربی به واژن فواید زیادی دارد و تنها به زیبایی ناحیه تناسلی محدود نمی شود. خانم دکتر سیما مظفرجلالی با سالها تجربه در زمینه عملهای زیبایی زنان بعنوان یکی از بهترین متخصصان برای تزریق چربی و پروتز واژن در غرب تهران شناخته می شوند. جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره بیشتر با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس بگیرید.

تزریق چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

بعد از برداشتن چربی ابتدا باید محلی که قرار است تزریق انجام شود را شستشو نموده و ضد عفونی کرد. چون این عمل نیاز به بی هوشی ندارد پزشک با بی حسی موضعی محل را برای انجام تزریق آماده می کند. متخصص چربی های آماده شده را درون سرنگ قرار داده و با کانول های مخصوص تزریق را انجام می دهد. به طور معمول تزریق چربی به واژن به صورت سرپایی انجام می شود. خود تزریق زمان زیادی نمی برد اما برداشتن چربی ممکن است کمی طول بکشد. در کل مدت زمان برداشتن چربی و تزریق آن حدود 2 ساعت طول می کشد. در نظر داشته باشید این زمان متغیر است و بستگی به روشی دارد که متخصص برای برداشتن و تزریق چربی انتخاب می کند.

اقدامات بعد از تزریق چربی به واژن

بعد از عمل باید انتظار کبودی، تورم و درد خفیف داشته باشید. پزشک برای کنترل هرگونه درد یا ناراحتی، دارو تجویز می کند. روند بهبودی برای افراد متفاوت است. بیشتر خانم ها می توانند روز بعد از خواب بلند شوند و فعالیت های عادی خود را از سر بگیرند. فعالیت جنسی و ورزش را تا 2 هفته بعد از انجام تزریق متوقف کنید تا در روند تثبیت چربی زیر پوست اختلالی ایجاد نشود.

زیبایی واژن با تزریق چربی

تزریق چربی به واژن در غرب تهران

دکتر سیما مظفرجلالی یکی از مجرب ترین متخصصین زنان تهران هستند و سالها در زمینه عملهای زیبایی زنان دارای تجربه هستند. دکتر مظفرجلالی عمل تزریق چربی به واژن را با روش های نوینی مانند ترکیب با پلاکت های غلیظ انجام می دهند که می تواند منجر به ماندگاری بالای چربی شود. همچنین خانم های عزیز می توانند در کنار تزریق چربی از لیزر برای جوانسازی واژن بهره مند شوید که تاثیر تزریق چربی را بیشتر می کند. ترکیب تزریق چربی و لیزر مونالیزا تاچ می تواند هم سفید کردن واژن و هم جوان سازی واژن را در پی داشته باشد. برای گرفتن وقت مشاوره با دکتر سیما مظفرجلالی می توانید از شماره تلفن هایی که در زیر همین صفحه قرار دارد استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز لیزر مونالیزا تاچ در غرب تهران

لیزر مونالیزا تاچ

هزینه تزریق چربی به واژن چقدر است؟

یکی از سوالاتی که همیشه در مورد عملهای زیبایی پرسیده می شود این است که هزینه انجام آن عمل زیبایی چقدر است؟ در مورد پروتز واژن با چربی باید خدمت شما بگوییم که هزینه تزریق چربی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما مهمترین عامل، حجم چربی است که باید برای پروتز واژن شما مورد استفاده قرار گیرد. اینکه این عمل در مطب یا کلینیک جراحی انجام شود هم در هزینه عمل خیلی موثر است.

اگر شما هم قصد انجام تزریق چربی به واژن را دارید و می خواهید از شرایط عمل و هزینه آن اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس بگیرید.

نکته نهایی در مورد تزریق چربی به واژن در غرب تهران

با این که تزریق چربی به واژن مزایای زیادی دارد اما اگر به درستی انجام نشود می تواند اثر معکوس بدهد. به همین دلیل برای انجام تزریق به پزشک های متخصص مراجعه نمایید. همچنین اجازه دهید متخصص در مورد میزان چربی تزریق شده تصمیم بگیرد و اصرار به تزریق بیشتر نکنید. تزریق چربی به واژن ممکن است بعد از گذشت چند روز نتیجه بدهد. پس کمی صبر کنید و اگر نتیجه مطلوب حاصل نشد سپس با پزشک خود مشورت کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین دکتر متخصص زنان و زایمان در گیشا

تزریق چربی به واژن در تهران

پروتز واژنتزریق چربی به واژنعمل زیبایی واژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code