لابیاپلاستی با لیزر در غرب تهران

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی زنان در سال های اخیر می باشد. در گذشته این عمل با روش های سنتی مانند تیغ جراحی انجام می شد که باعث خونریزی و دوره نقاهت طولانی می شد. بسیاری از خانم ها به خاطر شغلشان نمی توانستند مدت زیادی را استراحت کنند به همین دلیل از انجام این عمل منصرف می شدند. امروزه لابیاپلاستی با لیزر این مشکل را حل کرده است. لیزر تکنولوژی جدیدی است و دارای مزایای زیادی می باشد. در این مقاله درباره نحوه استفاده از لیزر در لابیاپلاستی صحبت می کنیم. برای دسترسی آسان به قسمت های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی نوعی عمل زیبایی واژن است که توسط آن بافت های اضافی لب های واژن کوتاه می شوند. به عبارت دیگر لابیاپلاستی باعث اصلاح شکل و تقارن واژن می شود. تجربه نشان داده است که بیشتر متقاضیان عمل لابیاپلاستی خانم هایی هستند که لب های واژن آن ها دارای پوست اضافی است. این پوست اضافی ممکن است بعد از حاملگی به وجود بیاید یا حتی ارثی باشد. در کل به هر دلیل که واژن دچار آسیب شده باشد و نا متقارن باشد، عمل لابیاپلاستی می تواند آن را اصلاح کند و شکل زیبایی به واژن ببخشد.

لابیاپلاستی به افراد زیر توصیه می شود:

 • خانم هایی که به طور ژنتیکی، دارای بافت اضافی در اطراف واژن خود هستند.
 • خانم هایی که لابیای آن ها به دلیل تورم، التهاب یا سایش دچار تغییر شده است.
 • خانم هایی که به دلیل سایز لابیای خود در لباس پوشیدن دچار مشکل هستند.
 • خانم هایی که دچار کمبود اعتماد به نفس شده اند و از اندام زنانه خود خجالت می کشند.

لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

انجام لابیاپلاستی به دو صورت کلی انجام می شود، توسط چاقوی جراحی و توسط لیزر. برش ها در عمل با چاقوی جراحی همانطور که مشخص است، توسط دست و با چاقو زده می شوند. در انجام لابیاپلاستی با لیزر، بافت های اضافی لب های واژن توسط لیزر بریده می شوند. لیزر باعث می شود عمل با ظرافت و دقت بیشتری انجام شود که باعث می شود، نتیجه نهایی بسیار زیبا تر شود.

در این روش لب های واژن به شکل یک گوه کوچک مثلثی بریده می شوند و همزمان محل بریدگی با لیزر به هم جوش می خورند. با این کار چین و چروک های لابیا ها کمتر و صاف تر می شود. چون در استفاده از لیزر نیازی به بخیه زدن نیست، بنابراین نتیجه طبیعی تر خواهد بود.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ نوعی لیزر است که از آن می توان در جراحی های کوچک مثل لابیاپلاستی استفاده کرد. این دستگاه به دلیل تکنولوژی جدید و دقت زیادی که دارد، جایگاه ویژه ای در میان متخصصین زنان برای انجام عمل های زیبایی واژن پیدا کرده است. همچنین از دیگر کاربردهای می توان به جوانسازی واژن اشاره کرد که باعث افزایش انرژی در داخل کانال واژن می شود و جریان خون را به داخل سلول ها افزایش می دهد و تولید کلاژن جدید می کند. همچنین لیزر مونالیزا توسط لیزر CO2 به طور خاص برای رفع خشکی، سوزش، بی اختیاری ادرار و درد در حین مقاربت جنسی بکار می رود. در نتیجه با لیزر مونالیزا شما می توانید علاوه بر انجام لابیاپلاستی دیگر مشکلات واژن را نیز از بین ببرید.

بیشتر بخوانید: جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر در تهران 

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی را دارید ما به شما خانم دکتر سیما مظفرجلالی را پیشنهاد می کنیم. دکتر سیما مظفرجلالی سالها در زمینه عملهای زیبایی زنان تبحر دارند و رضایت بالای مراجعین ایشان دلیلی بر همین موضوع است. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

انجام لابیاپلاستی با لیزر باعث می شود تا کبودی، درد و ورم های بعد از عمل به حداقل برسند. همچنین در لابیاپلاستی با لیزر، به دلیل دقت زیاد این دستگاه آسیبی به کلیتوریس و مجرای ادرار نمی رسد. این مساله باعث می شود تا با انجام لابیاپلاستی با لیزر، عصب های جنسی هیچگونه آسیبی نبینند و مشکلی برای به ارگاسم خانم ها به وجود نیاید.  مزایای استفاده از لیزر عبارتند از:

 • عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و نیاز به بی هوشی ندارد
 • عمل سر پایی است
 • عمل بدون درد است
 • زمان عمل بسیار کوتاه است
 • عوارض جانبی ندارد و تنها ممکن است کمی حرارت و خارش در محل ایجاد کند که به سرعت برطرف می شود

چه افرادی نباید لابیاپلاستی انجام دهند؟

لابیاپلاستی با لیزر، نوعی جراحی بی خطر است اما ممکن است برای گروهی از افراد خطرناک باشد. این افراد عبارتند از:

 • خانم هایی که آزمایش خون یا تست پاپ اسمیر آن ها نتایج مشکوک داشته باشد
 • خانم هایی که دارای عفونت واژن هستند
 • خانم هایی که حامله هستند یا قصد دارند حامله شوند
 • خانم هایی که به بیماری تنگی مجاری ادراری مبتلا هستند
 • خانم هایی که به تازگی جراحی کرده اند

اگر شما هم جزو دسته های بالا هستید جای نگرانی نیست. مثلا کسانی که عفونت دارند، می توانند ابتدا عفونت را درمان کنند و بعد از آن، لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهند. یا افراد حامله بهتر است تا چند ماه بعد از زایمان صبر کنند.

بیشتر بخوانید: چه مراقبت هایی بعد از لابیاپلاستی لازم است؟

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا تیغ جراحی

روش لابیاپلاستی با لیزر ایمن تر است زیرا در هنگام برش لابیا توسط لیزر، موجب انعقاد همزمان خون و عدم خونریزی و عدم نیاز به بخیه می شود و نتایج بهتری نسبت به روش جراحی به دنبال خواهد داشت. در عمل با تیغ جراحی هر چه قدر هم که پزشک با مهارت باشد، همیشه خونریزی وجود خواهد داشت. اما چون لیزر باعث تحریک انعقاد خون می شود در نتیجه خونریزی وجود نخواهد داشت. عدم خونریزی باعث موارد زیر می شود:

 • کاهش خطر زخم بعد از عمل جراحی
 • کاهش ورم ناحیه تناسلی
 • کاهش ناراحتی بعد از عمل
 • کاهش زمان ریکاوری

اگر شما هم قصد انجام لابیاپلاستی را دارید پیشنهاد می کنیم حتما لابیاپلاستی با لیزر انجام دهید. مطب دکتر سیما مظفرجلالی با سالها تجربه در زمینه عمل زیبایی واژن، مجهز به دستگاه لیزر مونالیزا می باشد. در صورت نیاز به مشاوره و دریافت هزینه عمل با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ (مشاور لیزر و زیبایی مطب) تماس بگیرید.

آمادگی های لازم قبل از لابیاپلاستی

اولین مرحله انجام لابیاپلاستی مشاوره با یک متخصص است. قبل از هر چیزی باید مطمئن شوید لابیاپلاستی برای سلامتی شما ضرری نداشته باشد. به همین دلیل ممکن است متخصص، تست پاپ اسمیر را توصیه کند که اگر عفونت در واژن وجود دارید، مشخص شود. شما می توانید همزمان با عمل لابیاپلاستی، برای زیبایی و حجم دهی به واژن خود از پروتز واژن هم استفاده کنید که در مقاله تزریق چربی به واژن در تهران کاملا در مورد آن توضیح داده ایم.

بعد از تایید عمل توسط متخصص، اکنون باید خود را برای عمل آماده کنید. آمادگی برای لابیاپلاستی زیاد سخت نیست و فقط کافی است چند مورد را رعایت کنید:

 • از دو هفته قبل از عمل، مصرف آسپیرین و مشتقات آن را متوقف کنید
 • از مصرف دارو هایی که منجر به منعقد شدن خون می شود، مانند ویتامین E خودداری کنید
 • از یک هفته قبل از عمل سیگار نکشید و نیکوتین مصرف نکنید
 • 6 ساعت قبل از عمل چیزی نخورید و نیاشامید
 • انجام آزمایش خون جهت کامل شدن اطلاعات متخصص از وضعیت بدن شما
 • در زمان لابیاپلاستی باید دوره پریود شما کاملا تمام شده باشد

مراقبت های لازم برای بعد از لابیاپلاستی

بعد از لابیاپلاستی با لیزر، بیمار باید تا 1 هفته از محل عمل مراقبت کند و زیاد حرکت نکند تا سایش به وجود نیاید. همچنین تا 4 هفته باید از برقراری رابطه جنسی پرهیز شود.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر در غرب تهران

دستگاه مونالیزا تاچ یک دستگاه همه کاره است که در بسیاری از عمل های زیبایی زنان کاربرد دارد. در نتیجه بهتر است کلینیکی برای لابیاپلاستی پیدا کنید که مجهز به لیزر مونالیزا تاچ باشد. همچنین دقت کنید که متخصص نیز تخصص استفاده از دستگاه را داشته باشد. پزشکانی دارای صلاحیت انجام لابیاپلاستی با لیزر می باشند که دارای گواهی نامه تخصصی در این زمینه باشند.

یکی از بهترین گزینه ها برای انجام لابیاپلاستی با لیزر در تهران دکتر سیما مظفرجلالی، متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی بانوان می باشد. دکتر مظفرجلالی دارای گواهینامه لیزر زیبایی تناسلی بانوان و لیزر مونالیزا از میلان ایتالیا است که ایشان را به بهترین گزینه برای انجام عمل تبدیل می کند. همچنین دکتر سیما مظفرجلالی با سال ها تجربه و تخصص در امور زنان می توانند یک نتیجه دلخواه و موثر را برای شما به ارمغان بیاورد.

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

همان طور که توضیح داده شد لابیاپلاستی با لیزر عوارضی ندارد. ممکن است بعد از عمل کمی سوزش و حرارت در اطراف واژن حس شود که کاملا طبیعی است و زود از بین می رود.

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

عمل زیبایی واژنلابیاپلاستیلابیاپلاستی با لیزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code