انجام لیفت با نخ اصفهان

لیفت با نخ اصفهان : تا همین اواخر ، تنها روش برای درمان مشکلات ایجاد شده در اثر شل شدن پوست ، جراحی لیفت صورت بود. خبر خوش این که نوع جدیدی برای پر کردن شکاف بین جراحی لیفت صورت و تکنیک های جوانسازی غیر تهاجمی صورت وجود دارد و آن ، لیفت با نخ است.

لیفت با نخ اصفهان
ليفت با نخ چیست ؟

لیفت با نخ ، روندی است که در آن ، بخیه های موقتی برای ایجاد یک لیفت ظریف ، ولی قابل رویت در پوست ، مورد استفاده قرار می گیرند. بجای برداشتن پوست شل صورت با روش جراحی ، جراح زیبایی ، با بالا کشیدن بخش هایی از پوست بوسیله بخیه ، آن را در حالت معلق قرار می دهد. این باعث اندکی به عقب کشیدن پوست شده و در نتیجه ، صورت بالا کشیده می شود. این نخ ها علاوه بر ایده آل بودن برای لیفت صورت ، به روش دیگری ، با پیری صورت نیز مبارزه می کنند. آن ها واکنش بهبود بدن را تحریک کرده و باعث می شوند که بدن مقدار زیادی کلاژن را به سمت نواحی درمان شده ، سرازیر کند. اهمیت این رویداد از آن جهت است که کلاژن ، نقش حیاتی را در مبارزه با فرایند پیری ایفا می کند.

کلاژن به پشتیبانی فاکتورهای رشد کمک کرده و تا حد زیادی موقعیت پوست شما را تحت تاثیر قرار می دهد. کلاژن علاوه بر استفاده شدن در بهبود زخم ، به قوی نگه داشتن و ایجاد حجم در پوست شما ، کمک می کند. با بالا رفتن سن ، بدن شما به تدریج ، کلاژن کمتری تولید می کند و همین امر به کاهش ضخامت پوست تا حدوداً ۷۰ سالگی منجر می شود. این کاهش حجم و قدرت ، یک فاکتور مهم در خلق پوست اضافی و چین و چروک محسوب می شود. وقتی پوست ضعیف تر می شود ، دیگر نمی تواند از بافت های زیر آن به اندازه کافی پشتیبانی کند. این بدان معناست که نیروی جاذبه ، آن را به طرف پایین می کشد. القای کلاژن به پوست صورت ، در زمان ملایم بودن علائم شل شدن پوست ، می تواند به کاهش شل شدن پوست کمک کرده و از بدتر شدن وضعیت جلوگیری کند.
چه کسانی داوطلب ایده آل ليفت با نخ هستند ؟

داوطلبین ایده آل برای درمان لیفت با نخ ، افرادی هستند که در حال سپری کردن اواخر دهه سوم یا اوایل دهه پنجم زندگی خود بوده و پوست صورت آن ها در حال شل شدن می باشد.