بهترین جراح بینی رشت

جراح بینی رشت : با توجه به حساسیت بسیار بالایی که در انجام عمل جراحی زیبایی بینی وجود دارد ، اولین و مهم ترین نکته برای اقدام به این عمل ، انتخاب یک جراح بینی مجرب و خبره می باشد. طی مقاله پیش رو ، دلایل این مهم و چگونگی یافتن بهترین جراح بینی رشت را بیان خواهیم نمود.


نحوه انتخاب جراح بینی رشت

برخی تصور می کنند که اگر بینی آن ها استخوانی است ، باید به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی باشند یا چنانچه قصد عمل بینی خود به سبک طبیعی را دارند ، بهتر است که بهترین جراح بینی طبیعی را بیابند ؛ به هر حال برای انتخاب یک جراح بینی توانا ، می توانید از طریق موارد ذکر شده در زیر اقدام نمایید.

در هر منطقه یا شهری که سکونت دارید ، اگر از متقاضیان انجام جراحی بینی هستید ، در ابتدا باید یک لیست از نام جراحان بینی شهر خود تهیه نمایید. برای انجام این کار ، می توانید از موتورهای جستجوی اینترنت بهره بگیرید یا با پرس و جو از اطرافیان و کسانی که تجربه عمل بینی را داشته اند ، لیست خود را تکمیل کنید. پس از آن ، نوبت به انتخاب یکی از بهترین های آن ها می باشد.

جراح بینی رشت

مواردی که پیشنهاد می شود ، در انتخاب خود لحاظ کنید ؛ به شرح زیر است :

می توانید به وب سایت جراح بینی مد نظر خود مراجعه نموده و از خدمات ارائه دهنده ایشان ، آگاه شوید.
همچنین از طریق اینستاگرام منتسب به وی ، نمونه کارهای جراحی های بینی او در سبک های متفاوت را ببینید.
یا به مطب پزشک مورد نظر خود رفته و با مراجعه کنندگان حاضر در مطب گفتگو کنید و از میزان رضایت آن ها جویا شوید.
در نهایت نیز می توانید با خود جراح بینی ، مشاوره داشته باشید.

اهمیت یافتن بهترین جراح بینی

یافتن یک جراح بینی حاذق و ماهر ، از این جهت بسیار پر اهمیت است که :

با توجه به موقعیت قرار گیری بینی در صورت ( مرکز ) و شاخص بودن آن در چهره افراد ، لذا کوچکترین رخداد خطا در عمل رینوپلاستی ، می تواند بسیار تخریب کننده بوده و روحیات بیمار را تحت تاثیر منفی قرار دهد.
علاوه بر آن ، همانطور که می دانید ؛ بینی از اجزای اصلی و حیاتی به جهت داشتن تنفس راحت می باشد و بروز مشکل در آن ، عملکرد تنفسی بیمار را دچار اختلال می نماید و گاها ، ادامه زندگی او را با سختی همراه می کند.

اکنون ، طبق موارد ذکر شده در فوق ، می توانید اهمیت انتخاب ماهرترین جراح بینی را دریابید. در ادامه ، راه های انتخاب یک جراح خوب را تشریح خواهیم نمود.

جراح بینی رشت

جراح بینی رشت

ویژگی های جراح بینی خوب

یک جراح بینی خوب ، می تواند مدل های مختلف بینی را به زیباترین فرم ها جراحی کند و نتایج رضایتبخشی برای بیماران خود به ارمغان بیاورد.
جراح بینی ، باید با صبر و شکیبایی به کلیه سوالات بیمار پاسخ بدهد.
یک جراح بینی با وجدان ، منافع مالی خود را در نظر نمی گیرد و سلامت و رضایت بیمار را اولویت کار خود قرار می دهد.
جراح بینی ، باید علاوه بر ظاهر بینی به تنفس بیمار نیز توجه کند.
همچنین موظف است ، بیماران را در جریان اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی قرار دهد.
ایشان ، می تواند نتیجه نهایی را تصور کند و دیدگاه کلی از آن را به بیمار بگوید.
جراح بینی علاوه بر علم پزشکی ، اطلاعات کافی درباره علم زیبایی شناسی و خلاقیت دارد و با توجه به تناسبات صورت هر فرد بینی را به بهترین شکل فرم می دهد.
در برخی موارد ، افراد انتظار نامعقولی از جراحی بینی دارند ، اما جراح بینی می تواند با درایت بیمار خود را متقاعد کند.

جراحی بینی ترمیمی

جراحی ثانویه بینی ، زمانی صورت می گیرد که فرد از نتیجه عمل خود رضایت نداشته باشد. در واقع در این جراحی ، ایراداتی که در عمل بینی اولیه برطرف نشده اند یا بر اثر جراحی قبلی پدید آمده اند ، به طور کامل رفع می شوند. البته این موضوع تا حد زیادی به میزان مهارت جراح بینی بستگی دارد. بنابراین ، برای انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید و میزان مهرات ایشان برای عمل ترمیمی را بسنجید. چرا که ، در صورت عدم داشتن مهارت کافی جراح ممکن است ، مشکلات جبران ناپذیری برای بیمار ایجاد شود.

از جمله ایراداتی که در جراحی بینی ترمیمی ، برطرف می شوند ؛ عبارتند از :

کوچک یا سربالا بودن بیش از حد جراحی بینی
مشکلات تنفسی
قوز یا تو رفتگی بینی
بلند بودن پروجکشن بینی
کجی بینی
عدم تقارن سوراخ های بینی
و غیره.

لازم به ذکر است ، برای انجام این جراحی باید یک سال از جراحی بینی قبلی گذشته باشد تا بافت بینی ، تحمل عمل جدید را داشته و تورم بینی فروکش کند. با از بین رفتن ورم ، مشکلات بینی به راحتی قابل تشخیص می شوند و حتی ممکن است ، ایراد بینی بر اثر ورم باشد و در این مدت خود به خود رفع شود.

افرادی که قصد انجام جراحی بینی ترمیمی را دارند ، باید به این نکته توجه کنند که این عمل پچیدگی بیشتری نسبت به عمل قبلی ، داشته و معمولا دوران نقاهت آن بیشتر است. به همین جهت ، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.