04 نوامبر 2020
نوامبر 4, 2020

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

0 Comment

بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست ؟

این که بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست ؟ برای متقاضیان عمل پروتز سینه بسیار حائز اهمیت است. دلیل اهمیت این موضوع حفظ سلامتی و دریافت نتیجه مناسب و رضایت بخش از نتیجه جراحی می باشد.

نحوه بهترین جراح پروتز سینه

طبیعتا خانم های محترمی که خواستار انجام جراحی پروتز سینه هستند ، به منظور انجام این عمل جراحی در پی یافتن بهترین جراح می باشند. در ادامه راهکارهای مناسب در راستای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه را ارائه نموده ایم.

متقاضیان عمل جراحی پروتز سینه ؛ در وهله اول باید با جستجو در گوگل و فضای مجازی ، لیستی از بهترین جراحان سینه تهیه کرده و به سایت آن ها مراجعه کنند.
پس از مراجعه به وبسایت جراح مورد نظر باید تخصص ، مهارت و میزان تجارب جراح سینه را مورد ارزیابی قرار دهند.
سپس باید با مراجعه به سایت آن ها ، میزان مهارت جراح را مورد بررسی قرار دهند.
در نهایت باید به صورت حضوری به مطب جراح مورد نظر مراجعه کرده و با افراد حاضر در مطب که توسط جراح منتخب تحت عمل قرار گرفته اند به گفتگو پرداخته و از میزان رضایت آن ها از نتیجه جراحی مطلع شوند.

خصوصیات بهترین جراح سینه چیست ؟

بهترين جراح پروتز سينه ؛ بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، سلامت فرد را اولویت کار خود قرار می دهد.

جراح سینه با در نظر گرفتن وضعیت کلی بیمار ، دیدگاه کلی در مورد نتیجه جراحی سینه به فرد می دهد تا بدین ترتیب با سهولت بیشتری بتواند در مورد انجام جراحی سینه تصمیم گیری نماید.

بهترین جراح سینه ؛ اندام و چارچوب بدن فرد را مورد بررسی قرار داده و بر این اساس ، بهترین نتیجه را از عمل پروتز سینه برای وی رقم می زند.

جراح سینه ، در جلسه مشاوره قبل از جراحی سینه توصیه های لازم را در مورد اقداماتی که قبل و بعد از جراحی سینه باید فرد انجام دهد ارائه می نماید.

جراحی پروتز سینه

مهم ترین عاملی که در جراحی بزرگ کردن سینه وجود دارد ، انتخاب محل جای پروتز است که معمولا در پشت بافت یا عضله جای گذاری می شود.

توجه داشته باشید که جراح سینه برای جای گذاری پروتز سینه از سه نوع برش استفاده می کند.

انواع برش در جراحی پروتز سینه
برش زیر سینه

برش زیر سینه ، متداول ترین برشی است که جهت قرار دهی پروتز در سینه استفاده می شود.

لازم به ذکر است که طول این برش ، حدودا ۳ الی ۵ سانتی متر می باشد و در بخش چین زیر سینه ایجاد می شود ، از این رو اثر زخم جراحی در افتادگی طبیعی سینه پنهان می گردد.

اطراف و دور لبه هاله سینه

در برش اطراف و دور لبه هاله سینه ، ممکن است جای زخم در شیردهی اختلال ایجاد نماید ؛ لذا این نوع از برش کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین توجه داشته باشید که در این نوع برش ، نمی توان جای برش ها را مخفی کرد.

زیر بغل

این روش ، به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد و در برخی موارد ممکن است علاوه بر برش زیر بغل از برش اضافی دیگر نیز استفاده شود.