04 نوامبر 2020
نوامبر 4, 2020

جراحی بوکال فت

0 Comment

عمل جراحی بوکال فت

عمل بوکال فت چیست : کسانی که از داشتن صورتی گرد با لپ های پر رضایت نداشته و به دنبال مادلینگ صورت هستند می تواند از طریق جراحی بوکال فت ، چربی های داخل دهان و لپ های خود را تخلیه نموده و به چهره ایده آل خود دست پیدا کنند. ( فوق تخصص پلاستیک )

در حقیقت جراحی بوکال به منظور فرم دهی صورت های گرد انجام می شود.

جراحی بوکال فت

به طور کلی برای عامل زیبایی نمی توان تعریفی ثابت و در یک چهارچوب در نظر گرفت زیرا امری است سلیقه ای و با گذر زمان و ایجاد تفاوت های بین نسل ها ، تغییر خواهد نمود. به عنوان مثال در گذشته داشتن صورتی گرد و تپل عنصری بر زیبایی چهره افراد بوده است اما امروزه داشتن مادلینگ صورت مطرح می باشد. از این رو افرادی که دارای لپ هستند به دنبال راهی برای از بین بردن آن و دستیابی به صورتی زاویه دار می باشند.

قابل ذکر است که برنامه ورزشی جهت حذف چربی های لپ بدون لاغر شدن دیگر اجزای صورت وجود ندارد ؛ همچنین پس از این امر پوست صورت و گردن فرد دچار افتادگی می شود که این اصلا خوشایند نیست. بنابراین بهترین راه برای تخلیه چربی های لپ و زاویه دار کردن صورت ، اقدام برای عمل جراحی بوکال فت توسط یک جراح پلاستیک مجرب و صاحب نام می باشد.
بوکال چیست

به بافت چربی زیر گونه بوکال می گویند ؛ این چربی ها ظاهری گرد به صورت فرد می دهد که معمولا این ظاهر برای کودکان زیبا و دلربا خواهد بود اما برای بزرگسالان موجب عدم به خوبی دیده شدن گونه ها و فک شده که در نهایت زاویه چهره شخص را پنهان می سازد.

در واقع هدف اصلی از عمل جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهانی بوکال ، نمایان نمودن برجستگی گونه و زاویه فک می باشد که در اثر گود شدن لپ اتفاق می افتد ؛ این سبک چهره در جامعه امروزی مورد پسند افراد قرار دارد.
روش انجام عمل بوکال

جراحی بوکال فت از انواع عمل های ساده و سرپایی بوده که بنا به شرایط بیمار و صلاحدید جراح فوق تخصص پلاستیک تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. روش کار به این شکل است که جراح پلاستیک با ایجاد برشی در داخل دهان و در محل فاسیا و رشته های عضله گونه که به آن عضله شیپوری نیز می گویند ، شروع به خارج کردن بافت چربی آن ناحیه کرده و در نتیجه لپ شخص کوچک می شود ؛ سپس با استفاده از بخیه های جذبی ، شکاف به وجود آمده را بخیه می زند.