26 مه 2021
می 26, 2021

جراح بینی کرج

0 Comment

بهترین جراح بینی کرج

جراح بینی کرج : جراحی زیبایی بینی ، یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی محسوب می شود ، کسانی که قصد انجام جراحی بینی را دارند ، بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل به بهترین جراح بینی مراجعه کنند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورند ؛ از آن جایی که جراحی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود ، پس فرد زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی را دارد.

جراح بینی کرج

برای انتخاب یک جراح زیبایی بینی خوب و مجرب راه های متفاوتی وجود دارد که عبارتند از پرس و جو از دوستان و آشنایان یا جستجو در گوگل.

برای جستجو در گوگل افراد می توانند به عنوان مثال بهترین جراح بینی کرج را جستجو کنند.
پس از تهیه لیستی از جراحان بینی درباره میزان تحصیلات ، سوابق کاری ، میزان رضایت بیماران او و غیره نحقیق کنید و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
در جلسه مشاوره ، تمامی انتظارات خود را به جراح بینی مورد نظر خود بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
برای اطمینان از انتخاب خود حتما نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر خود را مشاهده کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر فرید عطار یکی از بهترین جراحان بینی در کرج می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
اهمیت انتخاب جراح بینی

انتخاب یک جراح بینی خوب ، از آن جهت حائز اهمیت است که اگر فرد به بهترین جراح بینی مراجعه کند ؛ در صد بروز مشکلاتی ؛ همچون رفع نشدن کامل قوز بینی ، عدم تقارن بینی ، افتادگی نوک بینی و غیره بسیار کمتر است ؛ بنابراین توصیه می شود به یک جراح بینی خوب و مجرب مراجعه کنید.

جراح بینی کرج

معیارهای انتخاب یک جراح بینی خوب

یک جراح بینی خوب ، باید صبور و با حوصله باشد و زمان کافی را برای معاینه و مشاوره بیمار بگذارد.
به علم زیبایی شناختی آگاه باشد و بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به آناتومی صورت بیمار به او پیشنهاد دهد.
در صورتی که بیمار انتظارات نامعقولی از جراحی بینی داشت ، او را متقاعد کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی بینی او اجتناب کند.
جراح بینی ، موظف است بیمار را در جریان تمام اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی قرار دهد ، چرا که رعایت این اقدامات در نتیجه نهایی و تسریع روند بهبودی تاثیر گذار است.
یک جراح بینی خوب و با وجدان ، بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، سلامت و رضایت بیمار را اولویت قرار می دهد.
جراح بینی ، موظف است سلامت جسمانی _ روانی و همچنین سوابق بیماری فرد متقاضی را مورد بررسی قرار دهد.
جراح بینی خوب ، با خلاقیت می تواند دیدگاه کلی از نتیجه جراحی را در اختیار بیمار قرار دهد.
جراح ، باید قادر به انجام انواع جراحی بینی در هر نوع بینی باشد.

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود ؛ تفاوت این دو روش در محلی است که برش ها در آن ایجاد خواهند شد ؛ انتخاب نوع روش جراحی بینی به جراح بستگی دارد.

در جراحی بینی باز ، برش ها در کلوملا ( تیغه میان دو سوراخ بینی ) ایجاد می شوند و پس از جدا شدن پوست از ساختمان بینی ، تغییرات با توجه به تناسبات صورت فرد اعمال خواهد شد.

 

جراح بینی کرج

در این روش به دلیل اشراف کامل جراح به ساختمان بینی ، احتمال بروز عوارضی ؛ چون مشکلات تنفسی یا نا متقارن شدن بینی بسیار کم است.

در جراحی بینی بسته ، برش ها به گونه ای ایجاد می شوند که به ظاهر پوست آسیبی نرسد ؛ در واقع برش ها در داخل سوراخ های بینی ایجاد خواهد شد ؛ در این روش دید جراح محدود است به همین دلیل معمولا اولویت دوم پزشکان می باشد.

در جراحی بینی بسته میزان کبودی و تورم و همچنین مدت زمان دوران نقاهت ، کوتاه تر از جراحی بینی به روش باز می باشد ؛ این روش بیشتر مناسب افرادی است که بینی آن ها مشکل چندانی ندارد.
انواع بینی

نوع بینی بر اساس میزان ضخامت پوست تعیین می شود و یکی از مهم ترین فاکتور ها در نتیجه جراحی بینی می باشد ؛ به این ترتیب بینی ها از نظر میزان ضخامت پوست به دو نوع بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم بندی می شوند.

در بینی استخوانی پوست نازک و استخوان بینی محکم است ؛ این دو ویژگی باعث شده تا بینی های استخوانی نتایج مطلوبی از جراحی بینی کسب کنند ؛ افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند ، می توانند اقدام به جراحی بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی نمایند.

در مقابل پوست بینی گوشتی ، ضخیم تر از بینی استخوانی است و غروف آن ها ضعیف تر می باشد ؛ جراحی بینی طبیعی مناسب ترین عمل برای افرادی است که دارای بینی گوشتی هستند ؛ زیرا در صورتی که این بینی به صورت فانتزی عمل شود ، به دلیل ضخامت پوست آن ها ، ظرافت و تغییرات ایجاد شده به خوبی قابل مشاهده نیست.

امروزه در جراحی بینی گوشتی ، با هدف جلوگیری از برگشت پذیری بینی ، گرافت گذاری شده و غضروف بینی را تقویت می کنند.

توصیه های دکتر فرید عطار ، بهترین جراح بینی کرج ، در رابطه با عمل بینی گوشتی :

پرسش و پاسخ جراحی بینی
درد عمل بینی چقدر است ؟

بسیاری از افراد به علت ترس از درد جراحی بینی ، از انجام آن صرف نظر می کنند ؛ اما بر خلاف تصور بیشتر مردم جراحی زیبایی بینی نه تنها دردناک نیست ، بلکه جراحی ساده و سبکی می باشد ؛ بیماران بعد از به هوش آمدن و از بین رفتن اثرات بیهوشی ؛ مانند تمامی جراحی های دیگر ، درد کمی را احساس می کنند که آن نیز با مصرف مسکن بر طرف می شود.
عوارض حرف زدن بعد از عمل بینی چیست ؟

توصیه می شود ، کسانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ؛ تا مدتی از حرف زدن و خندیدن زیاد اجتناب کنند ؛ زیرا این موارد باعث وارد شدن فشار به بینی می شود.
آیا رانندگی بعد از عمل بینی اشکال دارد ؟

معمولا اکثر بیماران پس از گذشت ۱ هفته از جراحی زیبایی بینی ، می توانند رانندگی کنند.
آیا استفاده از عینک بعد از جراحی زیبایی بینی اشکال دارد ؟

جراح بینی ، به بیماران توصیه می کنند حداقل به مدت ۲ ماه از عینک طبی و آفتابی استفاده نکنند ؛ زیرا استفاده از عینک باعث ایجاد فشار بر روی بینی و در نتیجه تغییر شکل بینی می شود ؛ برخی افراد که استفاده از عینک برای آن ها ضرورت دارد ، می توانند در این مدت از لنزهای تماسی استفاده کنند.

جراح بینی کرج
انجام جراحی زیبایی بینی به کدام یک از روش های باز و بسته بهتر است ؟

انتخاب هر کدام از روش های جراحی زیبایی بینی بستگی به شرایط بیماران دارد و توسط جراح بینی مشخص می گردد.
آیا جای اسکارهای ناشی از جراحی زیبایی بینی از بین می روند ؟

به تدریج و با گذشت زمان جای بخیه های جراحی بینی از بین می رود ؛ بنابراین نگران باقی ماندن جای اسکار ها بعد از عمل بینی نباشید.
دوره نقاهت جراحی زیبایی بینی چه مدت است ؟

مدت زمان دوره نقاهت پس از عمل زیبایی بینی ، با توجه به شرایط بیماران متغیر است ؛ اما در حالت کلی پس از گذشت ۱ هفته ، بیماران می توانند فعالیت های روزانه خود را پیگیری کنند.
آیا می توان جراحی زیبایی بینی و انحراف بینی را همزمان انجام داد ؟

بله انجام همزمان جراحی انحراف و زیبایی بینی ، اشکالی ندارد ؛ تنها مدت زمان عمل بینی افزایش می یابد.
آیا انجام جراحی بینی بر روی حس بویایی بیماران تاثیر می گذارد ؟

در صورتی که جراحی بینی توسط جراح بی تجربه انجام گیرد ؛ یکی از عوارض آن ایجاد اخلال در بویایی فرد می باشد.
نقش لیزر در جراحی زیبایی بینی چیست ؟

تنها کاربرد لیزر در جراحی زیبایی بینی ، رفع جای اسکار های ناشی از عمل بینی می باشد.

اشتراک گذاری این پست