04 نوامبر 2020
نوامبر 4, 2020

طعم عالی غذای خانگی

0 Comment

بگیر بپز، طعم عالی غذای خانگی

امروزه با توجه به پیشرفت شدید تکنولوژی و همچنین پیدایش انواع و اقسام مواد خوراکی جدید و در همین راستا، افزایش سرعت زندگی انسان ها، روز به روز بر تعداد سالن های غذا، رستوران و فست فودی ها افزوده می شود.

از آنجایی که دستگاه گوارش افراد متفاوت می باشد و هر انسانی به یکسری غذاها حساسیت دارد، مشکلات زیادی برای افراد به وجود می آید. از طرفی دیگر مواد اولیه، دستور پخت، مقدار زمان اختصاص داده و … در غذای خانگی در مقایسه با غذاهای صنعتی متفاوت هستند. به همین منظور اصطلاحی بین مردم رواج یافته که (( هیچ غذایی، غذای خونگی نمیشه! )) این عبارت کاملا صحیح است و به واقعیت هیچ غذا و دستور پخت بیرون از خانه ای به کیفیت غذاهای طبخ شده در خانه نمی رسد. منتهی بسیار پیش می آید که در زندگی به فراخور اتفاقات و رویداد های مختلف، مجبور می شویم که به غذاهای بیرون از منزل مراجعه کنیم، که به تبع آن مشکلاتی هم گریبان گیرمان خواهد شد. در همین راستا مجموعه ی بگیر بپز با ارائه ی راهکارها و محصولات فوق العاده و منحصر به فرد تا حدود زیادی این مشکلات را تقلیل داده

همه ی آشپزهای دنیا می دانند که حتی ساده ترین غذاهای موجود در دنیا هم دارای چند مرحله آشپزی هستند. برای درک این موضوع مثالی می زنیم تا مطلب به عمق جان شما بنشیند. در نظر بگیرید برای ساخت یک ساختمان ابتدا بایستی عملیات شناژ بندی ساختمان انجام شود و بعد از شناژ شاکله و اسکلت ساختمان طرح ریزی شود و در نهایت سازه ی نهایی و دیزاین آن. منتهی مراحل اولیه سازه که مربوط به شناژ می شود، به چشم مردم نمی آید و آن ها فقط سازه ی کلی و نهایی ساختمان را می بینند، در صورتیکه اگر آن شناژ نباشد، ممکن است ساختمان فرو بریزد! دقیقا پخت غذا هم به همین صورت است در مراحل اولیه یکسری اموری انجام می شود که به چشم نمی آید ولی اگر درست انجام نشود می تواند طعم غذا را کاملا نامطلوب کند. مجموعه ی بگیر بپز ساز و کاری فراهم کرده است تا مراحله اولیه و مقدماتی آشپزی برای شما تسهیل شده و بتوانید با زیر ساختی عالی، پخت غذای مورد نظرتان را شروع کنید.

 

مجموعه ی تامین مواد اولیه و ارگانیک بگیر بپز

 

پیاز سرخ شده

اهمیت پیاز سرخ شده را همه ی آشپزان می دانند، کمتر غذای ایرانی وجود دارد که برای پخت آن نیاز به پیاز سرخ کرده نباشد. این کار شاید ابتدا ساده به نظر بیاید، اما اگر حرفه ای و تخصصی نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که دارای ریزه کاری های زیادی است. یکی از مواردی که خانم های آشپز را عاصی می کند بوی بد پیاز هنگام خرد کردن و سرخ کردن می باشد، علی الخصوص اینکه تا چند ساعت دست ها بوی پیاز خواهند داشت.

از نکات مهم پیاز سرخ شده ابتدا به نحوه ی خرد کردن آن بایستی اشاره کرد. اینکه خلال های پیاز دارای قطر مناسب و ریتم همسانی باشند، اهمیت فراوانی دارد. از طرفی دیگر میزان سرخ شدن پیاز در روغن و نحوه ی تفت دادن آن می تواند ترد بودن و خوش عطر بودن آن را مشخص کند. شما می توانید با خرید پیاز سرخ شده از مجموعه ی بگیر بپز با قیمتی بسیار مناسب و نازل، ابتدایی ترین مرحله پخت غذای خود را با موفقیت سپری کنید. برای خرید به فروشگاه سایت بگیر بپز مراجعه کرده و خرید خود را به راحتی ثبت کنید.

 

سبزی قورمه

اگر بخواهیم به معروف ترین و اصیل ترین غذای ایرانی اشاره کنیم که کمتر کسی آن را دوست نداشته باشد،‌ قورمه سبزی خواهد بود. همانطور که از اسم غذا هم معلوم است، اساس پخت این غذا سبزی مخصوص قورمه می باشد. برای اینکه خورشتی دلچسب و لذیذ داشته باشیم، نیاز است که ابتدا به نوع سبزیجاتی که آماده ی خرد کردن می کنیم، توجه داشته باشیم که لا به لای آن ها گیاهان خوش عطر باشد. بعد از آن بایستی به نحوه ی خرد کردن دقت کنیم که به اندازه خرد شوند، یعنی نه اینکه خیلی درشت باشند که ظاهر خورشت را زننده کنند و نه آنقدر ریز که در هنگام پخت آب شوند. در آخر هم میزان سرخ شدن آن مهم است که معمولا آن را می سوزانند! مجموعه ی بگیر بپز با بهره گیری از تیم پخت حرفه ای، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بهترین قورمه سبزی عمرتان را طبخ کنید. برای خرید سبزی قورمه می توانید از قسمت فروشگاه بگیر بپز اقدام کنید.

 

سبزی قورمه خرد شده، موجود در فروشگاه سایت بگیر و بپز

 

سبزی پلو

بوی برنج اصیل ایرانی زمانی که با سبزی پلویی ترکیب شود، معجزه می کند! سبزی مخصوص پلویی با ترکیب گیاهان خوش طعم و خوش عطر، در بسته بندی های فوق العاده تمیز و ارگانیک در دسترس شما قرار دارد، تا با مخلوط کردن آن با برنج، باقالی پلو و… غذاهای ناب و فوق العاده فراهم کنید. اگر از طعم یکنواخت برنج خسته شده اید با مراجعه به فروشگاه بگیر بپز، با خرید سبزی پلو تنوع را به سفره خانواده تان بیاورید.

 

بادمجان سرخ شده

آشپزهای حرفه ای بیش از هر کس دیگری می دانند که فصل برداشته بادمجان که بگذرد، دیگر بادمجان های شیرین و عسلی پیدا نمی شود. به همین منظور بسیاری از آن ها بادمجان ها را سرخ کرده و فریز می کنند، اما مشکلات محدود بودن فریزر همواره آن ها را با مشکل مواجه می کند. در همین راستا مجموعه ی تولید مواد اولیه و ارگانیک بگیر بپز با تولید انبوه بادمجان سرخ شده با کیفیت از طریقه ارگانیک، این امکان را برای شما فراهم آورده تا در هر موقع از سال، بهترین بادمجان را برای خرید در دسترس داشته باشید. این محصول توسط تیم متخصص با میزان روغن مناسب طبخ شده است و از بابت چربی و سلامت روغن آن اطمینان خاطر داشته باشید. برای خرید کافیست به فروشگاه سایت بگیر بپز مراجعه کرده و با خرید بادمجان سرخ شده، طعم ناب این محصول را تجربه کنید.